Сонячні електростанції в Україні під "зелений" тариф

солнечные электростанции

Сонячні електростанції в Україні

Сонячні електростанції, що перетворюють теплову енергію поряд з фотоелектричними станціями виробляють електроенергію в промислових масштабах. Принцип роботи сонячної теплової електростанції та фотоелектричної різні. Сонячні батареї, з яких складається фотоелектрична станція, безпосередньо перетворюють сонячну енергію в електрику. А теплові електростанції мають проміжну стадію. Купити сонячні електростанції в Україні можна на сторінці https://prel.prom.ua/g1317082-sonyachn-batareyi-obladnannya сонячні електростанції під "зелений" тариф за вигідними цінами. Спочатку сонячна енергія перетворюється в тепло і передає його робочої рідини (теплоносія) перетворюючи рідину в пару. Потім пара подається на парогенератор, де вже відбувається процес отримання електроенергії схожий з іншими тепловими електростанціями ТЕЦ, АЕС і т. д.
 
 
Якщо порівнювати ці два види перетворення сонячної енергії в електрику, то обидва ці способи мають ряд переваг і недоліків.
 
Сонячні фотоелектричні станції 
 
Переваги:
— собівартість обладнання нижче і має світову динаміку зниження цін на сонячні батареї;
— простота і швидкість установки;
— більш висока надійність обладнання;
 
Недоліки:
— виробництво фотоелементів пов'язано з шкідливої для атмосфери хімічною промисловістю;
— у процесі експлуатації падає ефективність;
— неможливість акумулювати енергію;
 
Сонячні теплові електростанції
 
Переваги:
— висока ефективність (ККД в межах 30-40%)
— здатність акумулювати тепло, що дозволяє працювати станції майже цілодобово;
 
Недоліки:
— більш висока собівартість;
— складні процеси експлуатації, які знижують надійність обладнання;
 
У світовій сонячної промисловості немає чіткої відповіді, які ж типи електростанцій більш затребувані. Багато інвестори вкладають ресурси в обидва напрямки. Безліч особливостей цих станцій створюють більш привабливі умови для реалізації проектів у певних регіонах Світу по відношенню один до одного. 
 
Загальний основний принцип роботи сонячних електростанцій заснований на принципі концентрації сонячної енергії на теплоприемник. В теплоприемник концентроване випромінювання перетворюється в теплову енергію при температурах від 200 до 1000 °С (В залежності від системи). Як і на звичайних теплових електростанціях, ця теплова енергія може бути перетворена в електрику за допомогою парової або газової турбіни. Це енергія також може бути використана для інших промислових процесів, таких як опріснення води, охолодження або, в найближчому майбутньому, виробництво водню.
 
Всі сонячні електростанції оснащені стежать системами, які дозволяють концентрувати сонячне випромінювання протягом усього дня в одному напрямку.