Купити дбж для котла

Купити дбж для котла

Найважливіше, з чим ви повинні визначиться - це те, які з пристроїв ви хочете захистити. Які проблеми з електрикою у вас є на місці роботи цих пристроїв - як часто бувають скачки напруги, моргають лампочки. Якщо такі проблеми спостерігаються рідко, а підключати ви збираєтеся невелику кількість приладів, то рекомендуємо взяти ДБЖ з резервним джерелом живлення. Такі пристрої коштують дешево, так як вони малопотужні. Якщо ви хочете купити собі якісний дбж для котла, то раджу вам перейти на сайт prel.prom.ua/g653550-dzherela-bezperebjnogo-zhivlennya і купити собі якісний дбж за доступною ціною. При виході електромережі з оптимальних значень, будь то падіння напруги, або повне відключення - ДБЖ перемикається на роботу від вбудованого АКБ і повертається в нормальний стан при виникненні енергії. Плюси таких приладів у тому, що вони досить малошумні, іноді компактні, а також володіють високим КДП і низьким рівнем тепловиділення. Час перемикання від мережі на батарею становить близько 10 мс.

Якщо ж стрибки напруги в районі 180-195 та його відключення зустрічаються часто, то слід вибирати лінійно-інтерактивні ДБЖ. Такі пристрої містять абсолютно весь функціонал резервного ДБЖ, відрізняючись наявністю стабілізатора напруги, що дозволяє регулювати напругу на виході мережі. По ефективності лінійно-інтерактивні ДБЖ займають проміжне значення між резервними та ДБЖ з подвійним перетворенням. Час переходу від мережі живлення на батарею становить близько 2-4 мс.

Якщо ви вибираєте ДБЖ для захисту великої кількості чутливого обладнання, наприклад, серверів і робочих станцій, то вам необхідно звернути увагу на джерело безперебійного живлення з подвійним перетворенням енергії. Така схема побудови енергії видає ідеальне напруга мережі. Подібний прилад безперервно перетворює змінний струм у постійний, регенерує його потім знову в змінну електрика. За рахунок цього час переходу від живлення мережі до включення живлення від батарей являє нульове значення. Тобто, перехід відбувається миттєво.

Поцікавтеся про технічні характеристики обладнання, яке ви плануєте захистити, а саме - яка його потужність. Вибирайте джерело безперебійного живлення з запасом потужності 20-30% від планованого навантаження мережі. Наприклад, джерела безперебійного живлення з потужністю 300-500 Вт вам вистачить для захисту звичайного персонального комп'ютера. Для захисту ігрового комп'ютера з великим монітором і деякою кількістю периферійних пристроїв вам знадобиться ДБЖ з потужність 700-1500 Вт.

Якщо у вас виникають певні запитання, ви завжди зможете звернутися на сайти розробників ДБЖ. В яких є спеціальні програми для розрахунку потужності персонального комп'ютера виходячи з ваших параметрів.

Рубрики: