Заколисуюче пишність шпалер в спальню

Заколисуюче пишність шпалер в спальню

В інтер'єрі спальні кожна деталь повинна сприяти заспокоєнню і якісного сну. Однак, не варто забувати, що це приміщення також має бути комфортним, красивим і затишним, адже тут ви будете проводити третину життя. І саме тому так важливо підібрати гарні шпалери для стін в спальню, колір і фактура яких не дратували б, а допомагали швидше опинитися в царстві Морфея.

Спальня є тим місцем, де хочеться просто розслабитися і комфортно розвалитися на ліжку, а комфорт і емоційний стан людини в чималому ступені залежать від оточуючих його квітів. Крім того, величезне значення надається також малюнку та орнаменту, які впливають на настрій приміщення і його пропорції.

У цій статті ми зібрали найбільш актуальні поради дизайнерів щодо шпалер в спальню і їх грамотного використання в інтер'єрі приміщення.

Необхідно буде підібрати такий колір шпалер для спальні, в оточенні якого ви б легко засипали, і який би сприяв релаксації. При цьому, з кожним з кольорів будуть чудово поєднуватися білий, світло-сірий, кремовий і нейтральні відтінки.

Чудовий заспокійливий і розслаблюючий вплив на людину чинить блакитний колір і різноманітні відтінки синього. Не варто забувати, що за допомогою темно-синього можна затемнити спальню, що тільки посприяє вашому швидкому засипанню.

Зелений колір рекомендується для людей, які протягом дня відчувають великі психологічні та розумові навантаження, адже сама природа наділила цей колір чудовим відчуттям легкості.

Відмінними нейтральними варіантами є бежевий та сірий колір. Вони не надто сприяють розслабленню, але вже точно і не напружують. В "холодному" інтер'єрі можна зупинити свій вибір на нейтральний бежево-кремовому кольорі, а ось "спекотне" приміщення відмінно охолодять сірі відтінки.

У чорній спальні є багато позитивних моментів, але не мало і недоліків. Проте в цілому строгий інтер'єр сприятливо позначається на розслабленні і засипанні. Повністю чорні шпалери для стін в спальню не так то й просто відшукати, адже в магазинах в основному пропонуються різні поєднання чорного з білим, сірим, золотавим і сріблястим. Незважаючи на фактуру і орнамент, за допомогою чорних шпалер можна створити дивовижний інтер'єр у спальні, зробити її воістину розкішним приміщенням. Орнамент тут не має визначального впливу, набагато більше залежить від декору, який здатний наповнити вашу чорну спальню як гламурним блиском, так і драматичними нотками.

Інтер'єр спальні не сприймає використання червоного і різних відтінків помаранчевого, такі шпалери будуть лише збуджувати і зайвий раз нервувати. Ні в якому разі не можна використовувати ці кольори в оформленні приміщень, в яких будуть спати люди з порушенням сну. Відмінною заміною червоному можуть послужити різні відтінки рожевого, але подібне оздоблення спальні зробить її надто жіночною. Якщо це вас не лякає, тоді наповнити приміщення рожевою ніжністю стане відмінним рішенням.

Не рекомендується також обклеювати спальню яскравими жовтими шпалерами, адже цей колір надає підбадьорливо, що зовсім не бажано в цій кімнаті. Однак, вранці ви напевно оціните підбадьорливо жовтого, який з самого початку дня не тільки відразу ж приведе вас в тонус, але і налаштує на сонячний позитив.

Краще відмовитися від складних фіолетових шпалер. Цей колір викликає певне занепокоєння. Хоча дане твердження вірно лише щодо контрастних яскравих і темних відтінків фіолетового. У теж час в спальні чудово будуть виглядати ніжно-бузкові нотки або світлий блакитний відтінок.