Поради і секрети — інтер'єр маленької спальні

Поради і секрети — інтер'єр маленької спальні

Напевно люди, яких цікавить інтер'єр маленької спальні, відзначили для себе деякі особливості створення затишку в невеликому приміщенні. Основне завдання — це економія простору і зорове його розширення за допомогою різних дизайнерських хитрощів. Отже, можна виділити основні моменти, які можна зустріти в оформленні більшості невеликих спалень:

Але що ж ми отримаємо, якщо будемо гранично точно слідувати цим здавалося б правильним рекомендацій? На виході нас буде очікувати досить сумовитий біленький інтер'єр, якому явно не вистачатиме виразності. Навіть якщо розбавити його парочкою яскравих аксесуарів і текстилем, все одно це буде виглядати спокійно і затишно, але надзвичайно нудно. Давайте спробуємо посперечатися з цими непорушними стереотипами і розглянемо незвичайні інтер'єри маленьких спалень.

Одним з найбільш затребуваних дизайнерських прийомів є фрагментарна оздоблення стін у спальні. Незважаючи на те, що більшість психологів настійно рекомендують не вживати соковиті кольори в оформленні спальної кімнати, ми дозволимо собі посперечатися з цим твердженням.

Зрозуміло, переутомленная за день психіка буде додатково втомлюватися і будинки від яскравих кольорів, причому людина буде втомлюватися там, де, здавалося б, він повинен розслаблятися — у спальні. Проте, якщо зробити акцентной поверхню біля ліжка, то можна досягти дуже цікавого ефекту. Коли людина буде укладатися відпочивати, він просто не буде бачити цієї стіни, тому яскравий колір абсолютно ніяк не вплине на нього, але внесе в спальню нотки грайливості. А, крім того, незважаючи на планування цієї кімнати, завдяки акцентной стіні вона стане більш яскравою і об'ємною.

При цьому не варто забувати, що однотонний яскравий колір у невеликій кімнаті буде виглядати надзвичайно насичено, тому ви можете досить швидко стомитися від нього згодом. Прекрасним рішенням для акцентной стіни стануть фактурні велюрові або шовкові шпалери, причому ідеально було б домогтися оптимального кольорового сполучення з обробкою інших стін або елементами декору.

Щоб візуально розширити обсяг невеликої спальні можна оформити одну зону біля узголів'я (можливий варіант з переходом на стелю) або ж виділити цілу стіну.

Не секрет, що завдяки вертикальних смугах невелика кімната візуально витягується. Причому ці смуги можуть бути невеликими і малопомітними, так і навпаки — широкими і кидаються в очі.

Стандартним рішенням є комбінування яскравого відтінку з білим, але легкі шляхи не для нас, тому розглянемо ще кілька оригінальних варіантів. Придивіться до союзу яскраво-рожевого з ніжно-лимонним, бузкового і золотисто-жовтого, темного шоколаду і сріблястого металу, смарагдово-зеленого і льодово-блакитного. При бажанні можна відшукати безліч гармонійних поєднань.