Дзеркало в спальні

Дзеркало в спальні

Будь-яка спальня буде виглядати привабливіше, світліше і урочистіше, якщо в ній є дзеркало. Воно може реально збільшити обсяг кімнати, візуально розширюючи її межі. Цим прийомом часто користуються дизайнери, оформляючи приміщення невеликих розмірів. Не варто забувати і про ту атмосферу, яку створює дзеркало в спальні – відображення, як ніщо інше, здатні надати навколишнього обстановці флер романтичної загадковості і хвилюючою таємничості.

Прийнявши рішення розмістити в спальні дзеркала, головне, не перестарайтеся. Наявність великої кількості поверхонь, що відбивають буде діяти на людину не зовсім позитивно. Вони можуть спровокувати напади безпричинного занепокоєння і розгубленості.

Погодьтеся, не дуже-то приємно то і справа бачити себе у всіх ракурсах в дзеркалі. Мимоволі починаєш відволікатися на свій зовнішній вигляд і замислюватися про те, як тебе сприймають оточуючі. Це дуже заважає не тільки зосередитися на важливій справі, але і розслабитися. Особливо в цьому плані заважає присутність дзеркала в спальні жінкам. Вони починають копатися в собі, вишукуючи недоліки образу, і поринають в роздуми про способи їх усунення. Причому бажання зробити це негайно відсуває всі інші справи на невизначений час.

Звідси висновок: розташування і кількість дзеркал у цій кімнаті має бути таким, щоб лежить на ліжку людина мала можливість повертатися в ній, не натикаючись постійно поглядом на власне відображення. Відповідно, ліжко не повинна стояти між дзеркальними стінами. Не повинно бути дзеркал в узголів'я ліжка, втім, як і в ногах. І вже звичайно, не порекомендують вам дзеркало в спальні розмістити на стелі. Цікава ситуація, начебто і потрібний предмет інтер'єру, і разом з тим проблемний. Спробуємо розібратися, де ж та яким чином правильно розташовувати дзеркала в настільки інтимної кімнаті.

«Маги й екстрасенси, популярність яких сьогодні беззастережною, радять своїм клієнтам негайно позбавлятися від дзеркал, в яких відбилися неприємні події і, природно, ні в якому разі не переважувати такі дзеркала в спальню, інакше про повноцінний сон вам доведеться забути.»

У цьому прадавньому вченні дзеркалам відведена особлива роль. За його концепції дзеркало – це предмет, який виконує перерозподіл енергетичних потоків, а дзеркало Багуа взагалі здатне захистити від будь-якого негативу, вихідного від різних об'єктів. Саме тому практичний фен-шуй дотримується суворих приписів, що стосуються розташування і форми цих магічних предметів

Китайське вчення наполягає, що сон – це час звільнення від негативних емоцій, а в разі, якщо сплячий відбивається в дзеркалі, процес стає неможливим, тому що магічне скло буде повертати всі вихідні потоки власнику.

Шамани Півночі взагалі категорично проти розміщення будь-якого дзеркала в спальні, тому що впевнені, що в задзеркаллі живе хтось, чия пара очей завжди стежить за подіями, вільно чи мимоволі потрапляє в його поле зору. Відбитий в дзеркалі людина буде погано спати, його можуть мучити кошмари. Природно, що він стане дратівливим і буде мати проблеми на роботі і сварки в родині.