Чорно-біла спальня

Чорно-біла спальня

Чорно-біла спальня – вибір тих, хто не визнає буденність у будь-яких проявах. Таке оформлення самої відокремленій кімнати, покликаної розташовувати до спокою, несподівано і в той же час логічно. Гра чорного і білого, світла і мороку відволікає від дрібниць, денної суєти і налаштовує на нічний відпочинок. Чистота ліній доставляє естетичну насолоду. Якщо це спальня для двох, то в такому інтер'єрі закохані відчують, що вони одні у всесвіті.

Інтер'єр в чорно-білому кольорі здатний найбільш яскраво, підкреслити особливості художнього стилю спальні. Чи ви є безнадійним романтиком або прихильником суворого мінімалізму, на базі чорного і білого ви зможете створити ефектний сучасний інтер'єр в стилі, близькому саме вам.

Створення чорно-білій спальні — це сміливе рішення, яке говорить про неординарність і вишуканість смаку господаря. Інтер'єр в чорно-білому кольорі – сильне виразне засіб перетворення простору. Немає більш ефективного способу зробити кімнату просторіше або затишніше, підкреслити красу дорогих меблів і декоративних елементів.

Використовуйте ці два кольори для зміни розмірів кімнати. Чорний, який краде, поглинає простір, і білий, виділяє світло і простір, при вмілому поєднанні здатні скорегувати пропорції спальні. Використовуйте наступні прийоми:

Чорна стеля, білі стіни візуально збільшують площу приміщення;

Білі стеля, підлога і чорні стіни роблять кімнату вище;

У витягнутій кімнаті фарбування вузьких стін в білий колір, а широкі – в чорний дозволяє зробити її більш квадратної.

Контраст чорного і білого створює прекрасний фон для строгого класичного інтер'єру, підкреслює оригінальність і вишуканість предметів обстановки ар-деко, чистоту ліній мінімалістичного інтер'єру. Контраст кольору збагачується контраст фактур.

Малюнок використовують тільки в поєднанні з однотонними чорними і білими поверхнями;

При використанні декількох шпалер з малюнком, можна вибирати малюнок двох або трьох масштабів, один із яких домінує;

При оформленні стін, підлоги і стелі спальні, використання чорного і білого дозволяє створювати дивовижні оптичні ілюзії, сюрреалістичний світ фантазій. Така спальня – рай для романтичних, мрійливих натур.

Великий простір для фантазії при оформленні стін відкривається при використанні шпалер з чорно-білим малюнком:

Психоделічні орнаменти на стінах здатні занурити в стан трансу. У реальності їх використовують строго дозовано, відводячи для цієї графіки одну або дві стіни, причому використовують не всю їх поверхню.

Рослинні малюнки вносять в суворе чорно-біле оформлення спальні витончену жіночність.

Чорна меблі на тлі білих стін створює приголомшливий контраст. Це прекрасний спосіб підкреслити витончені вигини дорогого крісла, ажурне різьблення ліжка стилю модерн або геометричні форми меблів в стилі мінімалізму.

Особливо чарівний ефект створюється, коли біла меблі розташовується на тлі чорних стін. В цьому випадку виникає виключно сильний акцент на білих предметах. При вечірньому освітленні вони виявляються у виразному самоті у непроникному чорному просторі. Ліжко, тумбочка з елегантним світильником – що ще вам необхідно вночі?

Ніщо так не підкреслить витонченість форм дорогих меблів стилю модерн, як чорний або білий фон. Органічно виглядати в чорно-білій спальні сучасні меблі в скандинавському стилі, класичний зразок мінімалізму. Для спальні в стилі сафарі підберіть меблі простих форм з дерева кольору венге.